ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU

*Kampanyalarınızdan telefon ve email ile haberdar olmak istiyorum.

EvetHayır


İP Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Günümüzde sadece evlerin ya da iş yerlerinin değil aynı zamanda fabrika ya da okul gibi kurumsal alanların dahi güvenlik sorunları İP kamera sistemleri ile çözüme kavuşturulmaktadır.

İP kamera, 24 saat boyunca kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kaydın belli bir bölümünü de dilediğiniz an görüntüleme imkanına da sahipsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey CCTV sistemini kurdurmak olacaktır. İP kamera hizmetleri alanında sizlere yardımcı olan firmamız işlemleri tamamlarken öncelikle firmanızı tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirlemeye çalışırız.

Kamera Sistemleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kamera sistemleri arasında tercih edilen pek çok marka bulunuyor. Bunlardan biri Samsung İP kamera sistemleridir. Samsung İP kamera sistemleri dayanıklılıkları ile tercih ediliyor. Bunun yanı sıra Haikon İP kamera da tercih edebilirsiniz. Haikon İP kamera gece görüş fonksiyonları ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahipti.

Size sunacağımız bir diğer alternatif ise Honeywell İP kamera sistemi olacaktır. Honeywell İP kamera sistem özellikle akıllı binalar ve fabrikalarda sıklıkla tercih ediliyor.

Haikon İP kamera ise 30 metreye kadar çıkan gece görüş özelliği ile tercih edilebilir özelliklere sahiptir. Haikon İP kamera yüz algılama imkanına da sahiptir.

Tercih edebileceğiniz ve maksimum verim elde edebileceğiniz Dahua İP kamera sistemleri de ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor. Dahua İP kamera çözünürlüğünün yüksek olması ile görüntü kirliliğini de ortadan kaldırıyor.

İnşaat kamera sistemlerinde çözünürlüğü yüksek ürünleri tercih etmenizde yarar var. İnşaat kamera sistemleri için özel ürünler kullanılabilir.

Fabrika kamera sistemleri ise biraz daha özel detaylara sahip olabiliyor. Fabrika kamera sistemleri alarm verici özellikleri ile dikkat çekiyor. Bizler ise ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği tercih etmenize yardımcı olarak sistemi kuruyoruz.