“KİM KİMİNLE NEREDE NE YAPIYOR?”

Kim kiminle nerede ne yapıyor oyununu hatırlar mısınız? Çocukluğun “hayal gücüne dayalı” muzipliklerinden biriydi. Yıllar geçti, bazıları için şirketlerinde ne olup bittiğinden haberdar olmak hâlâ hayal gücüne dayalı! Oysa kartlı geçiş sistemine sahip şirketlerde, yöneticiler, personellerinin ne zaman, nerede olduğunu gayet iyi biliyor.

F5 Teknoloji, şirketinizin kapı ve turnikelerinden geçişleri sistemli ve kaydedilebilir hale getiren “kartlı geçiş sistemi”nizi en ileri teknolojik alt yapı ve en pratik enstrümanları bir araya getirerek kurar.

Şirketinizde yöneticilerin en büyük ihtiyaçlarından biri, birimlerinde bulunan personele dair bilginin korunması ve geriye dönük raporlama ile hareket izleme şansının sağlanmasıdır. “Personel devam kontrol sistemi” ile entegre edilen şirket teknolojiniz, kimin ne zaman, nerede olduğuna dair sorularınıza istediğiniz lokasyonda, periyodik olarak cevap verir. Kartlı geçiş sistemi yalnızca bir bilgi koruma sistemi değildir. Aynı zamanda, şirketinizin kurumsallığına ve profesyonelliğine dair imajını güçlendirecek “ayna” niteliğindeki parçalardan biridir.

FİRMANIZA KURACAĞIMIZ KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ NELERDEN OLUŞUR?

  • PROXIMITY / MIFARE / PARMAK İZİ OKUYUCU TERMİNAL
  • KAPI, TURNİKE TETİK MODÜLÜ
  • PROXIMITY, MIFARE BASKILI BASKISIZ KART