Samsung kamera sistemleri fiyatları

ACİL DURUMLARA HAZIRLIKLI MISINIZ?

Telefonun mucidi Graham Bellatölyesinde “pürüzsüz sese” ulaşmak için deneme yaparken, bataryadan pantolonuna asit dökülünce yardımcısı Thomas Watson’a farkında olmadan “telefondan” seslenmişti. O günden beri ses iletme teknolojisi epeyce ilerledi. Biz size o teknolojinin en son ürünlerini sunarız

F5 teknoloji, firmanızın güvenliği için ihtiyaç duyduğunuz bütün donanımı sağlar. Doğru yapılandırma ve lider markaların ürünleri olan teknik donanımıyla sizi güvenli bir sisteme kavuşturur.Seslendirme sistemleri genelde, binanınızın tamamına yahut istediğiniz kısımlarına müzik yayını yapmak için kullanılır. Fakat asıl önemlisi, acil durumlarda binada bulunan kişilerin tahliye edilmesi için gereken anonsu yapabilmektir. F5 Teknoloji, ihtiyacınız olan seslendirme ve acil anons sistemini İş Güvenliği Kanunu’na uygun, güvenilir projelerle kurar.

Yapınızın hacmine ve taleplerinize göre hızlı bir şekilde size uygun sistem hazırlığını yapabilmemiz için, sizden yalnızca binanızı etüt etme fırsatı isteriz. İsterseniz tek bölgeli, isterseniz daha fazla bölgeli olarak şekillendirdiğimiz çözümlerimize ilaveten, diğer binalarınızla entegrasyonu da sağlayabiliriz. Diğer bina otomasyon sistemlerine entegre edilip avil durumda otomatik devreye giren sistemimiz, F5 Teknoloji’nin uzman kadroları tarafından, sürekliliği önceleyerek yapılandırılmaktadır.

FİRMANIZA KURACAĞIMIZ SESLENDİRME VE ACİL ANONS SİSTEMİ NELERDEN OLUŞUR?

SÜTÜN HOPARLÖR
POWER AMPLİFİKATÖR
ALÇIPAN HOPARLÖR
HORN HOPARLÖR
MİXER
KULE TİP HOPARLÖR
KABLOLU / KABLOSUZ MİKROFON
MASA TİPİ MİKROFON